УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив хрести та бані для храму-каплиці на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість»У середу, 21 листопада, Предстоятель Української Православної Церкви освятив хрести та куполи для храму-каплиці на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість», що будується у Дарницькому районі столиці.

Наприкінці освячення, Блаженніший Владика звернувся до парафіян зі словами привітань.

«Віднині ще одне джерело послав нам Господь, через яке ми отримуємо благодать Святого Духа, що просвітлює і освячує нас. Нехай Божественна благодать перебуває з нами, укріпить наші сили, щоб ми могли достойно і праведно звершувати своє земне життя і досягати Царства Небесного», - сказав Першосвятитель.

Після освячення настоятель храму протоієрей Олександр Річко ознайомив Митрополита Володимира із ходом будівельних робіт та розповів про плани на майбутнє.

Парафія в ім'я святителя Феодосія Чернігівського було основана 1996 року. До цього часу община звершувала богослужіння в орендованому приміщенні.

Будівництво каплиці на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» розпочалося 25 січня 2007 року. Ймовірно, вже через місяць відбудеться освячення престолу святині. Також зводиться нижній храм на честь святої великомучениці Катерини.

Це вже друга церква в парафії. У майбутньому планується зведення головного храму, у якому буде два приділи - верхній, на честь святителя Феодосія Чернігівського, а нижній - в ім'я святителя Василія Великого. Саме таку побудову мав храм, який діяв до революції 1917 року неподалік від місця сьогоднішнього будівництва.

Максим Сидоренко   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com