УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Викладачі та студенти духовних шкіл столиці привітали Блаженнішого Митрополита Володимира з Днем народженняУ четвер, 22 листопада, напередодні 72-ої річниці від Дня народження Предстоятеля Української Православної Церкви професорсько-викладацький склад та студенти Київських духовних академії та семінарії привітали Блаженнішого Митрополита Володимира зі святом.

Від імені гостей з промовою виступив ректор духовних шкіл єпископ Бориспільський Антоній.

«Ваше Блаженство, дорогий наш Перш освятитель, - сказав він. - Дозвольте напередодні Дня Вашого народження привітати Вас від імені нашої великої і дружної сім'ї, Київських духовних шкіл.

Ми дякуємо Богові за Вас, ми дякуємо Вам за Вашу турботу, доброту і тепло, яку відчуває кожен - і викладач, і студент. Ми бажаємо Вам Божої допомоги і Покрова Пресвятої Богородиці, сил і міцності на довгі роки життя».

Блаженніший Владика подякував усім за щирі слова привітань та побажав Божої допомоги у справах учительства і навчання.

На пам'ять від Архіпастиря викладачі духовних семінарії та академії отримали книгу «Українська Православна Церква - 15 років соборності» - спільний проект редакції офіційного сайту Української Православної Церкви та видавничої групи «Фавор», підготовлений спеціально до Дня народження Предстоятеля.

Максим Сидоренко 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com