УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У Національній опері України відбулася митрополича ялинка «Різдвяний вертеп — 2008»7 січня, у день Різдва Христового, відбулася традиційна митрополича святкова ялинка «Різдвяний Вертеп - 2008». Організаторами заходу виступили Синодальний відділ УПЦ у справах молоді спільно зі Спілкою православної молоді України в ім'я преподобного Нестора Літописця. Протягом багатьох років ця акція проходить у Національній опері України імені Тараса Шевченка під патронатом Блаженнішого Митрополита Володимира та за фінансової підтримки народного депутата України Андрія Деркача.

На святі також були присутні голова Синодального відділу УПЦ у справах молоді архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Гурій, ректор Київських духовних шкіл епископ Бориспільський Антоній, секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, а також клірики єпархії, які трудяться на ниві молодіжного служіння Церкви.

Більше тисячі дітей із обласних притулків, багатодітних сімей, дитбудинків сімейного типа та малозабезпечених родин змогли побувати на справжньому святі, здобути заряд веселого настрою. Зокрема, перед початком вистави у вестебюлі Національної опери, діти отримали з рук Блаженнішого Митрополита Володимира плитки шоколаду, що були спеціально виготовлені до свята на замовлення Київської Митрополії. Цього разу свято відвідало чимало дітей київського духовенства у учнів недільних шкіл столиці.

Урочистості, своєю промовою, відкрив Предстоятель Української Православної Церкви, в якій, зокрема, привітав присутніх зі святом Різдва Христового та розповів про сутність та значення цієї знаменної події в житті кожної людини.

«Радий бачити в цьому залі так багато діточок, - сказав, зокрема, Архіпастир. - Ви наша надія, наше майбутнє, наше натхнення, тож для вас свята Церква робить и робитиме дуже багато. Бажаю, щоб кожний з вас, хто відвідав цей Різдвяний верпет, отримав від народженого Богонемовляти все необхідне для щастя та миру у душі».

Також маленьким глядачам було представлено театралізоване інсценування духовних легенд Тараса Григоровича Шевченка про надбання високої самосвідомості нашим народом через чудеса світлого свята Різдва Христового.

Протягом свята гості також почули різдвяні колядки у виконанні відомих артистів і хорових колективів України, та отримали солодкі подарунки від Синодального відділу УПЦ у справах молоді.

Максим Сидоренко

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com