УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр освятив будинок нового хоспису для онкохворих15 січня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр звершив чин освячення будинку нового хоспису для онкохворих при міській клінічній онкологічній лікарні № 4 по вул. Верховинній (Святошинський район).

Після богослужіння він привітав присутніх із зимовими святами й побажав їм Божої благодаті й милості, а також подарував кожному іконку святої великомучениці Варвари.

На церемонії була присутня заступник голови Київської міської держадміністрації Ірена Кільчицька.

При новому відділенні діятиме храм в ім'я святої великомучениці Варвари. Нині існує лише православна громада, обов'язки настоятеля якої виконує протоієрей Василій Кочин. Також у клініці при дитячому відділенні діє соціальний центр, у якому працюють співробітники Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ: священик, соціальний працівник, психолог.

Новий комплекс будувався півтора року на кошти міського бюджету й Міністерства охорони здоров'я. Тут обладнані палати для хворих із IV стадією онкозахворювання. Хоспис розрахований на двадцять п'ять ліжко-місць. Усі палати одномісні, але в них передбачені також місця для родичів, які зможуть перебувати поруч із хворими постійно.

Пацієнти хоспису одержуватимуть належне медичне забезпечення, яке відповідає всім сучасним нормам і стандартам. За словами лікарів, у 75-90% онкохворих із IV стадією спостерігається сильний біль, і лише кваліфікована медична допомога може бути ефективною.

Максим Сидоренко
Фото Костянтина Дмитренка
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com