УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир прийняв делегацію Грузинської Православної ЦерквиДелегація Грузинської Православної Церкви на чолі з митрополитом Алавердським Давидом прибула до України з паломницьким візитом у п'ятницю, 25 січня. Цього ж дня Блаженніший Митрополит Володимир прийняв гостей у своїй предстоятельській резиденції в Києво-Печерській Лаврі.

Під час зустрічі сторони обмінялися подарунками, зокрема священнослужителі з Грузії подарували Предстоятелю Української Православної Церкви список чудотворної Хахульської ікони Божої Матері (XVI століття), яка знаходиться в монастирі Нова Шуамта.

Під час свого перебування в нашій країні паломники відвідали Києво-Печерську Лавру, де у неділю, 27 січня, митрополит Давид, у співслужінні намісника Києво-Печерської Лаври архієпископа Вишгородського Павла, звершив Божественну літургію. Паломники також відвідали Свято-Покровський жіночий та Свято-Введенський чоловічий монастир, де вклонилися чудотворній іконі «Призри на смирення», та інші святині столиці.

Священик Валерій Кравець,
співробітник Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ

ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com