УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Делегація з КДАіС зустрілася із викладачами та студентами Римо-католицької семінаріїУ вівторок, 28 січня, делегація Київських духовних шкіл на чолі з ректором - єпископом Бориспільським Антонієм відвідала Римо-католицьку семінарію, що у місті Ворзелі неподалік від Києва. Ректора супроводжували проректор з виховної роботи архідиякон Сергій Косовський, помічник ректора Андрій Романов, завідувач канцелярії Володимир Коцаба, а також хор студентів з регентом ієромонахом Романом (Підлубняком). На зустрічі також був присутній голова Синодального відділу УПЦ «Місія соціальної допомоги дітям» архімандрит Філарет (Кучеров).

На порозі адміністративного корпусу семінарії гостей зустрічали Папський Нунцій в Україні архієпископ Іоанн Юркович, ректор навчального закладу єпископ Віталій Скомаровський, викладачі та студенти.

Римо-католицька семінарія була відкрита в 1995 році,  зараз там здобувають духовну освіту 29 студентів, значна частина з яких - іноземці (є, навіть, представники з Бразилії та Еквадору, що не завадило їм опанувати українську мову).

Після оглядової екскурсії по корпусах та території, яка, до речі, є власністю семінарії, усі попрямували до невеличкого залу, де після традиційного привітання ректор Римо-католицької семінарії єпископ Віталій Скомаровський розповів про очолюваний ним навчальний заклад та режим дня студентів. На прохання господарів єпископ Антоній ознайомив присутніх із особливостями життя та діяльності у вищих навчальних духовних закладах Української Православної Церкви - Київській духовній академії та семінарії. Цікавим виявилося спілкування між студентами обох богословських шкіл.

У семінарській трапезній хор студентів та вихованців КДАіС під керівництвом ієромонаха Романа дав невеличкий концерт духовних піснеспівів та колядок. У відповідь студенти Римо-католицької семінарії виконували пісні іспанською мовою, а насамкінець заколядували «Добрий вечір тобі, пане господарю».

Максим Сидоренко
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com