УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-ЕЧМІАДЗИН. Представник Української Православної Церкви взяв участь у богословських співбесідах5-6 лютого в Ечміадзині (Вірменія), де знаходиться центр Вірменської Апостольської Церкви, відбулися чергові богословські консультації представників Руської Православної та Вірменської Апостольської Церков. Тема обговорення - права людини та богословське осмислення цієї важливої категорії громадсько-політичного життя.

Делегацію Руської Православної Церкви очолював заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату єпископ Єгор'євський Марк. До складу делегації увійшов також представник Української Православної Церкви ігумен Кирил (Говорун). Групу представників Вірменської Апостольської Церкви очолив єпископ Ґеґаркунікський Марк.

Учасники співбесід мали зустріч з Верховним Патріархом і Католікосом всіх вірмен Ґареґіном ІІ, під час якої ігумен Кирил (Говорун) передав Предстоятелю Вірменської Апостольської Церкви вітання від імені Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Святіший Католикос, в свою чергу, просив передати найкращі побажання Предстоятелю Української Православної Церкви. Він згадав про те, як навчався в Московських духовних школах під час ректорства там Блаженнішого Митрополита Володимира.

Учасники консультацій також зустрілись з представниками правозахисних організацій Вірменії. За результатами співбесіди було прийнято комюніке.

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com