УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У Міжнародний день боротьби з дитячим раком Блаженніший Митрополит Володимир відвідав виставку художніх робіт пацієнтів дитячих онкологічних відділеньУ п'ятницю, 15 лютого, у Міжнародний день боротьби з дитячим раком у «Печерській» галереї відбулася виставка художніх робіт пацієнтів дитячих онкологічних відділень.

Відкрив виставку Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир. Він благословив і нагородив лікарів Онкоінституту (тепер «Інститут раку») і київської обласної лікарні за їхню самовіддану працю та боротьбу за життя кожної дитини. Блаженніший читав вірші дітей, розглядав їхні роботи та дивився в очі на кожній дитячій фотографії, де відбивався внутрішній бездонний світ маленьких (але мужністю зовсім не маленьких) людей.

На виставці-зустрічі були присутні батьки, чиї діти вже пройшли лікування, а також волонтери Всеукраїнської асоціації «Жити завтра» з Києва та регіонів. Присутнім продемонстрували стрічку «Щастя жити» і «Сьоме небо» режисерів Аліни Краснянской і Катерини Пригунової.

ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com