УКР РУС ENG 
   

УКРАЇНА-ПОЛЬЩА. Предстоятель Української Православної Церкви відвідав Православну духовну семінарію у ВаршавіУ середу, 20 лютого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир у супроводі Блаженнішого Митрополита Варшавського і всієї Польщі Савви відвідав Православну духовну семінарію. У семінарському храмі Предстоятелів двох Церков зустрічав ректор, отець Георгій Тофілюк. Після подячного молебню Предстоятелям було проголошено многоліття.

Звертаючись до присутніх, Блаженніший Митрополит Володимир зазначив, що семінарії відіграють важливу роль у житті Церкви, адже духовні школи завжди були базою Православ'я та «сіллю землі».

«Не турбуйтесь, що ви в меншості, головне, що ви маєте покликання до служіння Церкві», - звернувся Блаженніший Владика до польських православних семінаристів.

Після цього у семінарській залі відбулася зустріч із слухачами навчального закладу. Слово мав єпископ Бориспільський Антоній, який розповів про історію та сучасний стан розвитку Київських духовних академії та семінарії. Про стан справ у Варшавській православній семінарії повідав її ректор отець Георгій Тофілюк. Насамкінець Блаженніший Митрополит Володимир відповів на запитання семінаристів. Після урочистої частини всі гості заходу долучилися до спільної трапези.

Відвідання семінарії стало останньою подією в програмі візиту Предстоятеля Української Православної Церкви до Польщі у зв'язку з присвоєнням йому звання почесного доктора Християнської богословської академії у Варшаві.

Ігумен Кирил (Говорун)

ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com