УКР РУС ENG 
   

УКРАЇНА-НІМЕЧЧИНА. Представник Української Православної Церкви взяв участь у богословській співбесіді з Євангелічною Церквою НімеччиниЗ благословення Блаженнішого Митрополита Володимира співробітник Відділу зовнішніх церковних зв'язків Української Православної Церкви ігумен Кирил (Говорун) у складі делегації Руської Православної Церкви взяв участь у зустрічі з представниками Євангелічної Церкви Німеччини, що відбулася в рамках традиційних богословських співбесід «Бад-Урах V». Захід проходив у німецькому місті Віттенберзі з 22 по 28 лютого 2008 року. Темою стала «Свобода і відповідальність з християнської точки зору».

Представник УПЦ виступив з доповіддю на тему «Два сенси свободи у східній святоотецькій традиції». Він також розповів німецьким представникам про життя Української Православної Церкви та її відносини з українською державою.

Ігумен Кирил послався на виступ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира на Соборі єпископів УПЦ 21 грудня 2007 року та наголосив, що Українська Православна Церква зацікавлена в розвитку відносин з державою на основі правових засад. З точки зору цих засад Церква чекає від держави виконання її європейських зобов'язань, у тому числі щодо повернення (реституції) власності, викладання закону Божого в школах тощо.

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com