УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир мав зустріч із головою Департаменту охорони здоров’я Грузинської ПатріархіїІгумен Адам (Ахаладзе) прибув до України в рамках організації діяльності новоствореного Синодального відділу «Місія «Церква і медицина» на запрошення його голови, єпископа Васильківського Луки.

Окрім зустрічей з владикою та співробітниками відділу, у п'ятницю, 7 березня, гість був прийнятий Блаженнішим Митрополитом Володимиром у його предстоятельській резиденції, що в Києво-Печерській Лаврі. Він передав Архіпастирю подарунок від Святішого Католикоса-Патріарха Ілії II­ - ікону Святої Трійці.

Також ігумен Адам мав змогу вклонитися святиням нашої землі - співслужив під час Божественної літургії в Києво-Печерській Лаврі, відвідав Чернігів, Новгород-Сіверський, Глинську пустинь, Густинський і Красногірський монастирі, а також Сімферополь.

Суспільна діяльність Грузинської Православної Церкви за останні роки досягла дуже високого рівня. Перш за все, така плідна співпраця з державою стала можливою завдяки підписанню Конкордату - угоди про співробітництво між Патріархією і державою, який, практично, визнає Православ'я державною релігією. Що стосується медичного департаменту, то окрім звичних для нас конференцій і благодійних заходів, Патріархія втілює в життя велику кількість практичних проектів. Безпосередньо отець Адам очолює Інститут сестер милосердя при Тбіліській духовній академії, а також пологовий будинок на честь святих богоотців Іоакима і Анни; є професором Тбіліського медичного університету та входить до Національної комісії з біоетики.

Павло Сердюк

ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com