УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла МолдовиУ п’ятницю, 7 березня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир прийняв у своїй предстоятельській резиденції, що в Києво-Печерській Лаврі, Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Молдова в Україні пана Сержіу Статі. У зустрічі також взяли участь секретар Предстоятеля єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр і співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ ігумен Кирил (Говорун).

Сторони обмінялись думками щодо релігійної ситуації в Україні та Молдові і, зокрема, рішення Румунської Православної Церкви про відкриття трьох єпархій у рамках так званої «Бесарабської митрополії», територія якої захоплює Придністров’я та частину України.

Блаженніший Митрополит Володимир зазначив, що з приводу цього рішення Священний Синод Української Православної Церкви на своєму засіданні 24 жовтня 2007 року прийняв спеціальну заяву, в якій засудив дії Румунської Православної Церкви як такі, що становлять загрозу для Православної Церкви в Україні та для української держави, оскільки порушують цілісність канонічної території Української Православної Церкви та сприяють регіональним сепаратистським рухам.

Пан Посол, у свою чергу, розповів про небезпечні тенденції, що виникають у зв’язку з діяльністю «Бесарабської митрополії» в Молдові.

Розмову було продовжено в Синодальному відділі зовнішніх церковних зв’язків УПЦ, де ігумен Кирил (Говорун) обговорив з паном Послом деталі співпраці Української Православної Церкви з Урядом Молдови задля подолання негативних наслідків, які можуть бути спричинені діяльністю «Бесарабської митрополії» в Молдові та Україні.

Фото Костянтина Дмитренка
 
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com