УКР РУС ENG 
   

ЛЬВІВ. Архієпископ Августин відслужив літію та висловив співчуття з приводу кончини митрополита Східно-Американського і Нью-Йоркського ЛавраУ понеділок, 17 березня, архієпископ Львівський і Галицький Августин у Свято-Георгіївській церкві обласного центру відслужив літію за новопреставленого митрополита Лавра. Цього ж дня направив Першому заступнику Голови Архієрейського Синоду Руської Зарубіжної Церкви Високопреосвященнішому архієпископу Сіднейському і Австралійсько-Новозеландському Іларіону лист-співчуття з приводу кончини Високопреосвященнішого митрополита Лавра.
 
Пропонуємо вашій увазі текст листа:

«Прийміть мої щирі співчуття з приводу смерті Першоієрарха Руської Зарубіжної Церкви Високопреосвященнішого митрополита Східно-Американського і Нью-Йоркського Лавра.

Я мав честь бути особисто знайомим з Владикою Митрополитом і неодноразово співслужити цьому видатному архіпастирю, котрий багато потрудився у справі возз’єднання зарубіжної частини Руської Православної Церкви з Московським Патріархатом. Поступово, крок за кроком, зі смиренням і лагідністю він наближав доленосний момент в історії Святої Церкви, чим здобув високий авторитет і глибоку повагу православних архіпастирів, духовенства і мирян. Відрадно, що Господь сподобив його ще за земного життя стати свідком торжества церковної єдності.

Владика Митрополит вирізнявся глибокою вірою, благочестям, простотою і високою культурою спілкування. Без сумніву, для багатьох архієреїв він став добрим прикладом самовідданого і жертовного архіпастирського служіння. Молимося, щоб Господь упокоїв його душу в оселях праведних. Вічна йому пам’ять!».

†Августин,
архієпископ Львівський і Галицький


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com