УКР РУС ENG 
   

УКРАЇНА-ВЕЛИКОБРИТАНІЯ. Факсимільне видання Пересопницького Євангелія буде презентовано в Оксфорді та КембриджіФаксимільне перевидання Пересопницького Євангелія буде презентовано за межами України, зокрема, у Великобританії. У Британській бібліотеці презентація відбудеться 12 травня. Очолить презентацію видання Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Володимир. У презентації братимуть участь науковці Британської бібліотеки та глава Англіканської церкви архієпископ Кентерберійський Роуен Уільямс, повідомив "Православію в Україні" (www.orthodoxy.org.ua) співробітник Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ ігумен Кирил (Говорун).

12 травня, Пересопницьке Євангеліє буде також презентовано в Бодлеанській бібліотеці Оксфордського університету, на давньому богословському факультеті - у приміщенні, з якого, власне, розпочався Оксфордський університет.

В рамках візиту Предстоятеля УПЦ до Великобританії передбачається також презентація Пересопницького Євангелія 13 травня в Кембриджському університеті та Інституті східних християнських студій.

Перевидання унікальної пам'ятки української культури здійснюється спільними зусиллями Української Православної Церкви, Національної академії наук, Національної бібліотеки імені Вернадського та видавничого дому «АДЕФ-Україна».


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com