УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Освячено дві капсули, у яких буде доставлено Благодатний вогонь у столицю УкраїниУ неділю, 20 квітня, Блаженніший Митрополит Володимир освятив дві капсули, у яких буде доставлено Благодатний вогонь у столицю Україну. Доставка вогню здійснюватиметься делегацією Української Православної Церкви на чолі з митрополитом Донецьким і Маріупольським Іларіоном.

Богослужіння відбулося в храмі на честь Всіх святих, розташованого на території комплексу Свято-Воскресенського кафедрального собору.

Торік під час перевезення Благодатного вогню працівники концерну «Авіація України» зробили висновок, що необхідно створити спеціальний контейнер для перевезення відкритого вогню, якому не загрожуватимуть будь-які зміни положення літака в повітрі. Під керівництвом генерального директора концерну Олега Шевченко й генерального директора заводу «Авіант» Олександра Донця за 3 місяці заводчани виготовили захисний контейнер для перевезення лампади з восковою свічею тривалого горіння й бортову документацію на виріб.

Бортова документація буде включена пілотами до «Посібника з проведенню польотів» у розділ «Перевезення небезпечних вантажів». Сама лампада прикрашена орнаментом з виноградною лозою, зроблена не тільки технічно, акуратно, але й красиво.

Український ювелірний дім «Лобортас і Карпова» виготовив лампаду з металу й дорогоцінних порід дерева (венге й амаранту) з гасовою лампою всередині у вигляді світильника, прикрашеного срібними гравюрами зі стилізованими зображеннями Кувуклії й трьох Лавр Української Православної Церкви на його чотирьох гранях. Над лампадою працював колектив інженерів, художників, ювелірів, граверів.
ФОТОЛЕТОПИСЬ

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com