УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Священний Синод закріпив за Інтернет-сторінкою ORTHODOX.ORG.UA статус офіційного сайту Української Православної ЦерквиЗгідно з рішенням Священного Синоду УПЦ від 18 квітня поточного року (Журнал № 7), «Загальноукраїнськими офіційними ЗМІ Української Православної Церкви слід вважати: Інтернет-сторінку «Українська Православна Церква», що має адресу www. orthodox.org.ua, газету «Церковна православна газета» і журнал «Православний вісник». Перелік цих ЗМІ може бути розширений».

Сайт ORTHODOX.ORG.UA є першоджерелом офіційної інформації про життя та діяльність Української Православної Церкви. Потім цю інформацію ретранслює «Церковна православна газета» — з певним редагуванням і підведенням повідомлень під формат, притаманний їй. Також щодня інформацію сайту передруковують інші офіційні єпархіальні та неофіційні церковні видання.

У зв’язку з цим, звертаємося до редакторів православних центральних і єпархіальних ЗМІ з проханням під усіма матеріалами, що беруться для публікації з офіційного сайту УПЦ, ставити підпис «orthodox.org.ua» або зазначати в тексті інформаційного повідомлення: «Як повідомляє офіційний сайт УПЦ».

Для пожвавлення інформаційного потоку звертаємося також до голів Синодальних відділів та інших офіційних структур Української Православної Церкви з проханням призначити прес-секретаря, який й би регулярно надсилав на адресу сайту (news@orthodoxy.org.ua) анонси заходів і новини про діяльність вашої інституції.

Пропозиції стосовно покращення роботи офіційного сайту Української Православної Церкви та вдосконалення цього інформаційного ресурсу просимо надсилати на адресу: inform_politika@ukr.netКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com