УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир прийняв делегацію медиків із Грузії, які спеціалізуються на лікуванні онкологічних захворюваньУ суботу, 14 червня, Блаженніший Митрополит Володимир у своїй предстоятельській резиденції в Києво-Печерській Лаврі прийняв делегацію провідних лікарів Грузії, які спеціалізуються на лікуванні онкологічних захворювань. У зустрічі також взяли участь голова Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ архідиякон Сергій Косовський і представники Міністерства охорони здоров'я України.

Під час бесіди обговорювалися питання реалізації спільних проектів Відділу благодійності та соціального служіння, Міністерства охорони здоров'я та неурядових організацій, пов'язаних насамперед із наданням духовної опіки при паліативній допомозі тим, хто її потребує. Це стосується тих людей, яким медицина вже не може допомогти. По суті, даний проект є першим кроком до спільної діяльності Церкви й держави в соціальній сфері.

Архіпастир також привітав гостей із Днем медичного працівника, що відзначається 15 червня, і побажав Божої допомоги в їхніх справах, наголосивши, що «Господь доручив вам найблагороднішу справу ― допомагати людям».

На пам'ять про зустріч Блаженніший Митрополит Володимир благословив гостей іконками Пресвятої Трійці й подарував фотоальбоми «Митрополит Володимир: "Українська Православна Церква... у ній моє життя"».

По закінченні зустрічі гостям була запропонована екскурсія Лаврськими Печерами, де вони змогли помолитися біля раки з нетлінними мощами преподобного Агапіта Печерського.

Цей візит грузинських медиків в Україну став відповіддю після того, як у січні цього року спільна делегація Української Православної Церкви й Міністерства охорони здоров'я України побувала в Грузії, де відбулася їхня зустріч зі Святійшим і Блаженнішим Католикосом-Патріархом всієї Грузії Ілією ІІ й міністром охорони здоров'я країни.

Максим Сидоренко,
спеціально для ORTHODOX.ORG.UA

Фото Максима Брусники
ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com