УКР РУС ENG 
   

КРИВИЙ РІГ. У Свято-Микільському храмі відбулися чергові збори духовенства єпархіїУ вівторок, 1 липня, під головуванням архієпископа Криворізького і Нікопольського Єфрема, у Свято-Микільському храмі міста Кривий Ріг відбулися чергові збори духовенства єпархії.

У своєму виступі владика Єфрем торкнувся основної теми зборів ― Архієрейського Собору Руської Православної Церкви, що проходив у Москві в храмі Христа Спасителя.

На зборах обговорювалися також питання підготовки проведення Всеукраїнського хресного ходу в рамках святкування 1020-річчя Хрещення Русі, що проходитиме в єпархії 20 липня. Саме святкування ювілею Хрещення Русі в Криворізькій єпархії відбудеться 8–10 вересня. У програмі заплановане проведення духовно-просвітницької конференції, хресного ходу, духовного концерту, установка пам'ятного хреста на території Спасо-Преображенського кафедрального собору.

Порушивши загальні питання з життя єпархії, правлячий архієрей звернув увагу на проблеми морального життя сучасного духовенства й закликав його представників не уподібнюватися байдужості світу, а щиро прагнути кінцевої мети ― Царства Небесного ― і вести туди за собою свою паству.
Роботу зборів завершила спільна молитва.

Протодиякон Анатолій Беденко, Кривий Ріг
Спеціально для ORTHODOX.ORG.UA

ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com