УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. В ознаменування 1020-річчя Хрещення Русі вийшов новий «Закон Божий»Напередодні урочистостей із нагоди 1020-річчя Хрещення Русі Видавничий відділ Української Православної Церкви разом із Київською духовною академією та Видавничим центром «Пролог» випустили новий «Закон Божий», розрахований на широке коло читачів. Але насамперед це повчальний підручник катехізичного характеру, а також один із найкращих існуючих посібників для отримання початкової богословської освіти та для підготовки абітурієнтів до вступу в середні та вищі духовні заклади нашої Церкви.

У пропонованій роботі розкриваються основні поняття про християнську віру, коротко викладається біблійна й церковна історія, подані загальні відомості про богослужіння Православної Церкви. Укладачі книги намагалися зробити її корисним і цікавим посібником для тих, хто шукає Бога, і для тих, хто вже Його знайшов у своєму серці. Під час укладання цього підручника використовувалися роботи православних богословів, відомих і авторитетних не лише в церковному середовищі, а й у колі світських учених. При підготовці матеріалу враховувалися також видані раніше праці даного спрямування.

«Закон Божий» складається із шести великих розділів, що містять відомості практично з усіх сфер християнського богослов'я. Найбільша увага приділена віроповчальній і біблійно-історичній частинам. Прикметно те, що, крім загальноцерковної історії, в книзі також подана новітня історія Української Православної Церкви, наводиться безліч фактів, які висвітлюють життя й архіпастирську діяльність нашого Предстоятеля, Блаженнішого Митрополита Володимира.

Видавці сподіваються, що ця книга стане гідним посібником для всіх, хто бажає присвятити себе пізнанню правди Божої для вдосконалення свого особистого духовно-релігійного життя, а також гарним підручником для отримання духовної освіти.

«Закон Божий» виданий під загальною редакцією ректора Київських духовних академії і семінарії єпископа Бориспільського Антонія. Робота над виданням тривала впродовж одного року. Текст книги оформлений великою кількістю зображень (понад п’ятисот). На даний момент книга видана невеликим накладом (500 екземплярів), які будуть презентовані учасникам урочистостей, присвячених 1020-річчю Хрещення Київської Русі. У майбутньому планується видання «Закону Божого» українською мовою.
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com