УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир із архіпастирським візитом відвідав Новокаховську єпархіюУвечері, 8 серпня, напередодні дня пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеімона, Предстоятель Української Православної Церкви відвідав Новокаховську єпархію.

На території Свято-Андріївського кафедрального собору єпархії, що будується, на Архіпастиря чекали сотні віруючих. На площі перед храмом, на спеціально обладнаному місці Митрополит Володимир відправив подячний молебень, після чого керуючий єпархією єпископ Новокаховський і Бериславский Іоасаф привітав Первосвятителя з першим відвіданням однієї із наймолодших єпархій нашої Церкви.

«Цей день для нас радісний, оскільки сьогодні в наше молоде місто і в ще більш молоду єпархію прибув Предстоятель Української Православної Церкви. Ми дякуємо Вам за візит і за те, що сьогодні тут зібралося стільки людей свідчить про підтримку того курсу збереження нашої святої Церкви. Вони люблять Вас, моляться за Вас і підтримують вашу боротьбу за святу віру наших отців».

На згадку про візит єпископ Іоасаф подарував Митрополитові Володимиру ікону преподобного Серафима Саровського.

У свою чергу, Блаженніший Митрополит Володимир подякував духовенству та віруючим за теплу зустріч, а правлячому архієрею за роботу, виконану за короткій період часу:

«Ваше преосвященство, моя душа сповнена радості, бо я бачу, як ви працюєте з людьми, як вчите їх молитися по-справжньому. Дякую вам за те, що приїхавши сюди не так давно, ви взялися за справу відродження духовності в цьому історично багатому регіоні. Бажаю вам мудрості та наснаги, а усіх священнослужителів і віруючих закликаю цінувати свого архієрея та допомагати йому в архіпастирському служінні», — сказав єпископ Іоасаф.

Наостанок візиту Архіпастир окропив віруючих святою водою.

Максим Сидоренко,
cпеціально для ORTHODOX.ORG.UA

Фото Максима Брусники

 
ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com