УКР РУС ENG 
   

МОСКВА ― КИЇВ. Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Алексій ІІ направив вітання Блаженнішому Митрополитові Володимиру з нагоди престольного свята Києво-Печерської ЛавриНапередодні свята Успіння Божої Матері на ім'я Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира надійшов лист від Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Алексія ІІ. У ньому, зокрема, сказано про значимість монастирів як центрів духовної освіти. Серед обителей особливе місце посідає Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра.

Святійший Патріарх наголошує: «Нині ця давня обитель переживає новий період свого буття. Мені особливо запам’яталося соборне служіння в Лаврі в липні цього року, коли тисячі віруючих з усіх куточків України й інших держав прибули до Києва для участі в загальноцерковних урочистостях, присвячених святкуванню 1020-річчя Хрещення Русі, коли знову було підтверджено всенародне прагнення до церковної єдності. Незабутні враження від цього візиту я з вдячністю зберігаю у своєму серці. Теплі зустрічі з кліром і паствою, урочисті богослужіння, радість молитовного й людського спілкування ― усе це переконливо свідчило про єдність нашої Святої Церкви».

Святійший Патріарх висловив упевненість у тому, що Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра сприятиме подальшому відродженню духу чернечого преємства, збереженню та примноженню давніх традицій чернечого послуху, зміцненню канонічного Православ'я й духовному єднанню народу Божого.
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com