УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир подарував Руській Духовній Місії «Пересопницьке Євангеліє»27 вересня Блаженніший Митрополит Володимир у день свята Воздвиження Чесного та Животворящого Хреста Господнього в храмі Воскресіння Христового за Божественною літургією разом із архіпастирями Української Церкви співслужив Патріархові Святого Града Єрусалима і всієї Палестини Феофілу ІІІ.

Увечері того ж дня Предстоятель Української Православної Церкви у Троїцькому соборі Руської Духовної Місії в Єрусалимі у присутності великої кількості духовенства та віруючих подарував Місії факсимільне перевидання «Пересопницького Євангелія». На презентації були також архієпископ Саранський і Мордовський Варсонофій та ієрархи Української Церкви, які входять до складу делегації Блаженнішого Митрополита Володимира.

Перед початком церемонії презентації Глава Української Церкви звершив молебень і осінив тих, хто молиться, Чесним і Животворящим Хрестом.

У своєму слові Блаженніший Митрополит Володимир сказав, що «Пересопницьке Євангеліє» є тією Священною Книгою, на якій Президенти України присягають під час інавгурації. Глава Української Церкви подякував начальнику Місії архімандритові Тихону (Зайцеву) за ту гостинність, з якою члени й сестри Місії зустрічають усіх паломників, що прибувають на Святу Землю на поклоніння Живоносному Гробу Господньому й іншим Святим Місцям.

Сайт Руської Духовної Місії в Єрусалимі
 Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com