УКР РУС ENG 
   

ДОНЕЦЬК. Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Свято-Миколо-Василівський монастирУвечері 8 жовтня, перебуваючи з архіпастирським візитом у Донецькій єпархії, Предстоятель Української Православної Церкви відвідав Свято-Миколо-Василівський монастир (с. Микільське, Волновахський район). Точніше сказати, це два монастирі, що розташовані на одній території – Свято-Василівський чоловічий та Свято-Миколаївський жіночий.

Біля монастирських воріт Архіпастиря хлібом-сіллю зустрілі настоятелька обителі ігуменя Анна (Морозова), а також черниці та паломники – вони тримали у руках запалені свічки. У Свято-Успенському соборі обителі Митрополита Володимира зустріли намістник монастиря архімандрит Аліпій (Бондаренко) із братією.

На шляху до собору, Блаженніший Митрополит Володимир зайшов до каплички, де похований один з попередніх намісників обителі, шанований на Донеччині схиархімандрит Зосима (Сокур) та помолився за спокій його душі.

Далі Блаженніший Владика зайшов до Свято-Успенського собору та благословив усіх присутніх.

Після цього, у соборі, ректор Київських духовних академії та семінарії архієпископ Бориспільський Антоній очолив Всенічну в цьому храмі.

Фото Максима Брусники

 
ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com