УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Побачив світ фотоальбом-путівник «Стопами Христа. З Предстоятелем по Святій Землі»Путівник присвячений опису найбільших християнських святинь Святої Землі та півострова Синай. Він містить науково-популярний історичний екскурс місцями земного життя та проповіді Христа, а також уривки зі священної біблійної історії Старого й Нового Завітів. Окрім того, книга розповідає про місця життя та подвигів послідовників Христа, як першоапостольскої громади, так і подвижників наступних епох.

Хто воліє подорожувати сторінками Священного Писання, не залишаючи оселі, знайде в цій праці багато корисної інформації, доповненої прекрасними фотоілюстраціями, які відбивають духовну цінність, красу храмового живопису й архітектури, а також пишноту пейзажів цього унікального місця нашої планети.

На поклоніння до святинь Святої Землі постійно приїжджає Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир. Тут Владика молиться про наш народ, про єдність Православ'я в Україні. Разом із Предстоятелем пройти по стопах Христа автори путівника пропонують і читачам.
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com