УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Журі Всеукраїнського літературного конкурсу «Православна моя Україна!» визначило переможцівСьогодні, 10 жовтня, в приміщенні Київської Митрополії (корпус № 70 Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври) відбулося підсумкове засідання журі Всеукраїнського літературного конкурсу «Православна моя Україна!».

Розглянувши твори конкурсантів, журі під головуванням секретаря Предстоятеля УПЦ єпископа Переяслав-Хмельницького Олександра, визначило переможців.

До складу журі також входять: керівник Сектору духовно-просвітницьких проектів УПЦ архімандрит Феодосій (Снігірьов), К. Мотрич — заступник голови журі, голова Міжнародного клубу православних літераторів «Омілія» С.Копелл-Ковтун, майстер-флорист Т. Корсенко та літературний редактор телеканалу «Глас» Тетяна Гаркуша.

Також під час засідання було розглянуто питання проведення церемонії нагородження переможців і дипломантів, вручення ім призів та грошових премій. Також було прийнято рішення, що найкращі роботи вийдуть друком на сторінках «Церковної газети», на інтернет-сайтах, а також окремими брошурами. Попередньо було оговорено, що фінальний захід відбудеться в листопаді цього року.

Всеукраїнський літературний конкурс «Православна моя Україна!» було організовано з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви з нагоди 1020-річниці Хрещення Київської Русі. Ідею конкурсу втілив у життя Сектор духовно-просвітницьких проектів УПЦ. У заході могли взяти участь усі бажаючі. Участникам пропонувалося писати роботи за темами:

«Невигадані історії» або «Історія мого життя»; «Дорога до храму» (до речі, за цими двома напрямками надійшло найбільше творів); «Богом дана зустіч»; «Сім’я та діти»; «З Богом у душі» та інші.

Загалом на конкурс подали свої твори 73 участники, серед яких — не лише наші співвітчизники, а й українці з Росії, Білорусі, Грузії та Італії. Більшість робіт надійшло зі столиці, а також Київської області.

Ознайомившись із роботами конкурсантів, журі відзначило достатньо високий творчий і профессіональний рівень надісланих творів.

ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com