УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У Києво-Печерській Лаврі відбувся благодійний концерт, присвячений всесвітньому дню хоспісної і палліативної допомогиУ п’ятницю, 17 жовтня, в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбувся благодійний концерт, присвячений всесвітньому дню хоспісної і палліативної допомоги.

Даний захід відбувся з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира і є спільним проектом Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ та Міністерства охорони здоров’я України.

Голова Синодального відділу благодійності та соціального служіння архідиякон Сергій Косовський привітав присутніх від імені Блаженнішого Митрополита Володимира та відзначив: «Українська Православна Церква ніколи не залишала і не залишає своєї опіки над вмираючими і бачить в палліативній допомозі союзника в ділі духовного окормлення людей, страждаючих на смертному одрі і які потребують нашої допомоги і піклувавння».

На вечорі був також присутній представник Міністерства охорони здоров’я доктор медичних наук, профессор Юрій Губський.

У благодійному концерті взяли участь: хор Київських духовних академії та семінарії під керівництвом ігумена Романа (Підлубняка), а також православні барди: протоієрей Сергій Кисельов (м.Київ), Ірина Горилова (м.Сєвєро-Донецьк), Василь Жданкін (м.Кременець).
 
ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com