УКР РУС ENG 
   

Голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви привітав новообраного Голову Конференції римо-католицьких єпископів в УкраїніНа зібранні єпископів Римо-Католицької Церкви в Україні, яке відбулося 3-5 жовтня 2008 року в с. Зарічани Житомирської області, було обрано нового Голову Конференції єпископів – архиєпископа Мечислава Мокшицького. Він змінив на цій посаді кардинала Мар’яна Яворського, який пішов на спокій.
У зв’язку з обранням нового очільника римо-католицької громади України голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви архімандрит Кирил направив йому привітання наступного змісту:
 
ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,
АРХІЄПИСКОПУ МЕЧИСЛАВУ МОКШИЦЬКОМУ,
ГЛАВІ КОНФЕРЕНЦІЇ ЄПИСКОПІВ
РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ

Ваше Високопреосвященство!

За дорученням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира щиро вітаю Вас із обранням Головою Конференції єпископів Римо-католицької Церкви в Україні.

Сподіваюся, що під час Вашого керівництва римо-католицькими єпархіями в Україні відносини між нашим Церквами відрізнятимуться духом взаємоповаги та плідної співпраці.

Бажаю Вам допомоги Божої у звершенні нового відповідального служіння, а також кріпості духовних та тілесних сил на многії літа!
З повагою

Архімандрит Кирил,
голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків
Української Православної Церкви

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com