УКР РУС ENG 
   

Вікарій Київської Митрополії єпископ Пантелеімон освятив приміщення Державного Департаменту видачі закордонних паспортів громадянам України для виїзду за межі державиУ середу, 12 листопада, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, вікарій Київської Митрополії УПЦ єпископ Васильківський Пантелеімон відвідав офіс Департаменту видачі паспортних документів громадянам України для виїзду за кордон. Він звершив чин освячення приміщення цієї організації та вручив ювілейні ордени «1020 років Хрещення Київської Русі» директору Департаменту генерал-майору міліції Ігорю Репешку, координатору роботи цієї структури, проректору Інституту Служби Безпеки України Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого полковнику СБУ Андрію Стародубцеву та підполковнику міліції Ніні Удовіній.

Паротягом літа та початку осені поточного року Департамент з оперативного оформлення закордонних паспортів у місті Києві надав значну допомогу багатьом православним киянам, які виявили бажання відвідати Святу Землю під час паломницької поїздки, що відбулася з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви в період з 28 вересня по 5 жовтня. Ці паломники не мали закордонних паспортів, і багато хто з них не встиг би оформити їх, якщо б не допомога співробітників центру. Варто було повідомити представника департаменту, що мета поїздки за кордон — паломництво до Святої Землі з Блаженнішим Митрополитом Володимиром, ця організація одразу ж йшла назустріч, що в свою чергу суттєво впливало на прискорення процесу оформлення документів.

Значну допомогу Центр оперативного оформлення закордонних паспортів надав батькам пацієнтів дитячого відділення Інституту онкології Академії медичних наук України, дітям яких призначали операції в країнах Західної Європи. Часто ці люди не мали не тільки закордонних паспортів, але й навіть грошей на повноцінне харчування, не кажучи вже про кошти на відкриття візи та купівлю авіаквитків.

Активну допомогу у цій благородній справі в межах своєї компетенції також надавали співробітники Центру.

Керівниками даної установи є віруючі люди, парафіяни православних храмів, які підтримують тісний контакт із духовенством, а також допомагають Українській Православній Церкві, коли мають для цього можливості.

Після богослужіння та церемонії нагородження єпископ Пантелеімон звернувся до присутніх із вітальним словом, а також від імені Блаженнішого Митрополита Володимира подякував правоохоронцям, які трудяться в Департаменті за добрі справи.

У свою чергу полковник СБУ Андрій Стародубцев висловив сподівання, що стосунки між Церквою та органами державної влади з часом будуть лише покращуватися.

Олександр Андрущенко
 
ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com