УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. На запрошення Української Православної Церкви у столиці України перебування представник Константинопольського Патріархату22 листопада, на запрошення Української Православної Церкви в Києві перебував Генеральний секретар Священного Синоду Константинопольського Патріархату архімандрит Елпідофор (Ламбрініадіс). Метою його приїзду була участь в заходах з приводу 75-ліття Голодомору. Вранці, 22 листопада, представник Константинопольської Церкви молився за Божественною літургією в Києво-Печерській Лаврі, яку звершував Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир і яка була присвячена пам’яті жертв Голодомору. Під час богослужіння він передав Предстоятелю Української Православної Церкви привітання та подарунок від Константинопольського Патріарха Варфоломія І.

Після Літургії архімандрит Елпідофор у супроводі співробітника Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрея Валерія Кравця взяв участь у державних заходах, присвячених роковинам Голодомору, в тому числі освячені пам’ятника жертвам цієї трагедії.

Після цього в Відділі зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви відбулася його зустріч з головою Відділу архімандритом Кирилом (Говоруном). Під час бесіди обговорювалася поточна церковна ситуація в Україні.

Ввечері того ж дня представник Константинопольської Церкви вилетів до Стамбулу.
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com