УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Виконавчого комітету з відродження Свято-Миколаївського храму-пам’ятника на Звіринці привітав Блаженнішого Митрополита Володимира з Днем народженняУ суботу, 22 листопада, предстоятельську резиденцію, що у Києво-Печерській відвідав голова Виконавчого комітету з відродження Свято-Миколаївського храму-пам’ятника на Звіринці Вадим Линник. Він привітав Блаженнішого Митрополита Володимира з Днем народження, побажав йому наснаги та добрих помічників у справі відродження духовності в нашій країні.

Вадим Валентинович коротко розповів Предстоятелеві про діяльність Комітету і попросив його відправити заупокійну літію за співвітчизниками, загиблими в Першій світовій війні, біля стін Свято-Миколаївського храму-пам’ятника, а також відкрити на території Інституту проблем міцності імені Г.С. Писаренка НАН України, де знаходяться храм, пам’ятну плиту з нагоди 90-ї річниці закінчення війни 1914-1918 років (ця подія відзначалася 11 листопада 2008 року).

Він подарував Блаженнішому Митрополитові Володимиру солдатську шашку, виготовлену найкращім в Україні майстром Олександром Ткаленком. На полотні шашки золотими слов’янськими літерами викарбовано напис: «За відродження Свято-Миколаївського храму-пам’ятника на Звіринці».

Блаженніший Митрополит Володимир подякував гостеві за дарунок і назвав діяльність Виконавчого комітету, очолюваного Вадимом Линником, «священною та благородною справою по відродженню пам’яті про героїв».
 
ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com