УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Блаженніший Митрополит Володимир звершив закладку храму в ім’я святих страстотерпців Бориса і Гліба у селищі Козин Обухівського районуУ вівторок, 25 листопада, Предстоятель Української Православної Церкви відвідав Обухівське благочиння Київської єпархії, де у селищі Козин освятив новозбудовану каплицю на честь Воскресіння Христового, після чого звершив закладку храму в ім’я святих страстотерпців Бориса та Гліба.

За заслуги перед Святою Церквою у сфері храмобудування Блаженніший Митрополит Володимир вручив ктиторам і священнослужителям церковні ордени. Зокрема, селищний голова Козина Валерій Гартік був нагороджений орденом преподобного Іллі Муромця, місцевий підприємець Віталій Джуринський — орденом святого рівноапостольного князя Володимира, благочинний Обухівського округу протоієрей Олексій Немаєв та настоятель храму священик Петро Артерчук — ювілейними орденами «1020 років Хрещення Русі».

Також Архіпастир звернувся до віруючих зі словами настанови. «Дай Бог, щоб ви з Його допомогою збудували цей храм, який буде возвеличувати ім’я нашої Церкви, прославляти блаженних князів-угодників, перших святих, канонізованих давньоруською Церквою, — страстотерпців Бориса і Гліба. Нехай на цьому місці буде благословення Господнє — майбутній храм, який стане частиною Неба на землі. Бажаю, щоб Господь був завжди з вами і допомагав у благих справах», — сказав Блаженніший Владика.

ДО РЕЧІ. Борисоглібська громада була організована у 2006 році. Тоді ж за короткий час був побудований невеличкий тимчасовий храм. Поряд із церквою вже закладено фундамент майбутнього великого дерев’яного храму, розрахованого приблизно на 250 вірян.

Каплиця на честь Воскресіння Христового була побудована з ініціативи настоятеля парафії — отця Петра — та благодійників поряд із цвинтарем, причому усього за три місяці.

Максим Сидоренко
Фото Максима Брусники

 
ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com