УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Визначний актор і кінорежисер Микита Михалков привітав Блаженнішого Митрополита Володимира з Днем народженняУ середу, 26 листопада, у резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви, що в Києво-Печерській Лаврі, відбулася зустріч Блаженнішого Митрополита Володимира з відомим кіноактором і режисером Микитою Михалковим, а також із організатором фонду Петра Столипіна Павлом Пожигайлом, який наразі займається реалізацією проектів із захисту духовно-історичних місць та пам’яток, що знаходяться на території Російської Федерації.

Микита Сергійович вже неодноразово відвідував монастир, могилу Петра Столипіна та Лаврські Печери. За його словами, щоб віднайти душевний спокій, бувати в таких святих місцях просто необхідно. Настільки ж є важливим і дотримання традицій православної культури.

У пам’ять про святкування 1020-річчя Хрещення Русі Микиту Сергійовича було нагороджено ювілейним орденом «1020 років Хрещення Київської Русі».

Також відомий кінорежисер відвідав домовий храм в ім’я святителя і чудотворця Миколая, розташований в митрополичій резиденції, де помолився біля ікони святого та поставив свічку.

Фото Максима Брусники

 
ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com