УКР РУС ENG 
   

УКРАЇНА-АВСТРІЯ. Єпископ Віденський і Австрійський Іларіон (Алфеєв) став доцентом Ужгородської Української Богословської АкадеміїЗ 28 по 29 листопада у рамках робочого візиту ректор Ужгородської Української Богословської Академії імені святих Кирила і Мефодія, професор протоієрей Віктор Бедь відвідав Австрію.

Зокрема, він зустрівся з єпископом Віденським і Австрійським Іларіоном (Алфеєвим) та у Свято-Миколаївському віденському соборі вручив йому атестат доцента кафедри теоретичного богослов’я та історії церкви.

Це звання, зважаючи на багаторічну викладацьку роботу та вагомий особистий внесок владики у розвиток богословської освіти, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, Преосвященному Іларіону було присвоєне рішенням Вченої Ради Ужгородської Української Богословської Академії 30 жовтня 2008 року.
 
Також, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, він був удостоєний хреста доктора богослов’я ІІ ступеня.

Під час зустрічі єпископ Іларіон і протоієрей Віктор Бедь обговорили питання розвитку та реформування духовної освіти, важливі моменти подальшої плідної співпраці між Віденською єпархією та Ужгородською Українською Богословською Академією, участі представників академії у міжнародних науково-практичних заходах та розширення міжнародних зв’язків Богословської Академії.

Владика Іларіон виголосив подяку Блаженнішому Митрополитові Володимиру, підкресливши вагомий авторитет Предстоятеля Української Православної Церкви у світі як богослова, адміністратора та архіпастиря.

Прес-служба Ужгородської Української Богословської Академії
 
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com