УКР РУС ENG 
   

Предстоятелі Помісних Православних Церков привітали Блаженнішого Митрополита Володимира з Різдвом ХристовимЗокрема, Святіший Патріарх Константинопольский Варфоломій побажав Предстоятелю Української Православної Церкви, щоб «народжений Господь укріпив Вас в неослабному здоров’ї, живій вірі, ревності по Богу, в спасительному сповіданні та плідному терпінні на славу всесвятого імені Його та на благо Вашої пастви, для прославлення та збудування Його Тіла – Єдиної, Святої, Соборної і Апостольської Православної Церкви».

Блаженніший Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор II в своєму вітанні відзначив, що «любов, яку дарує народження Боголюдини, живе в наших серцях і ми разом йдемо шляхом євангелізації народів та любові до ближнього. Ці святі дні ведуть нас до тисяч наших африканських братів і ще раз підтверджують нам, що щастя приходить через любов до нашого ближнього. Тому з допомогою Божою ми продовжуємо трудитись над зменшенням болю та нещасть, від яких страждають тисячі маленьких дітей».

Свої різдвяні вітання Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру направили також Блаженніший Патріарх Ієрусалимський і всієї Палестини Феофіл III, Блаженніший Патріарх Румунський Даніїл, Блаженніший Архієпископ Нової Юстиніани та всього Кіпру Хризостом II, Блаженніший Архієпископ Тиранський і всієї Албанії Анастасій, а також архієпископ Сінайський, Фаранський і Раїфський Даміан.

У вітанні від Патріарха Румунського Даниїла зокрема сказано: "З нагоди свята Різдва Нашого Панове Ісуса Христа, Нового 2009 року і Хрещення Господньго, ми надсилаємо Вашому Блаженству наші братські побажання миру, доброго здоров'я і допомоги Господа Нашого Ісуса Христа, у всякій благій і корисній справі, а також і традиційне «Многая літа»!".
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com