УКР РУС ENG 
   

РІВНЕ. Спочив у Господі шанований священнослужитель і духівник архідиякон Михаїл (Гнесюк)Рівненське єпархіальне управляння сповіщає, що 12 лютого 2009 року завершив своє земне життя архідиякон Михаїл (Гнесюк).

Архідиякон Михаїл Сергійович (Гнесюк) народився 30 жовтня 1924 року в с. Старий Корець Корецького району Рівненської області в побожній селянській родині. Вихований благочестивими батьками твердо стояти в православній вірі він все своє життя залишався вірним Православній Церкві. Через це архідиякон Михаїл претерпів гоніння від атеїстичної богоборчої влади. Два рази він був засуджений до 10 років ув’язнення і відсидів загалом 13 років. Але випробування тільки загартували його і його віру. Тому, отримавши багатий життєвий та духовний досвід, він вів благочестиве християнське життя і щедро ділився своїми духовними надбаннями з тими, хто шукав духовної допомоги і підтримки.

Архідиякон Михаїл закликав своїх духовних дітей твердо стояти на канонічних засадах православної віри, берегти церковну єдність, коритись священноначаллю Церкви й, загалом, виконувати святі заповіді Господні.

За ревну працю на ниві Господній Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир шість разів нагороджував архідиякона Михаїла церковними орденами.

Сумна звістка про кончину архідиякона Михаїла скоро поширилася по Рівненській та сусіднім єпархіям і сотні людей духовенства і мирян прибувають до Старого Корця щоби взяти участь у похованні свого духовного отця.
 
Архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій звершив заупокійну літію у Свято-Варваринському храмі с. Старий Корець, який побудований з ініціативи та фінансової допомоги покійного. Владика висловив співчуття рідним та близьким покійного і просив вірних підносити свої молитви за його спокій.

Поховання архідиякона Михаїла відбудеться в суботу 14 лютого 2009 року у Свято-Варваринському храмі с. Старий Корець. Поховання з благословення Предстоятеля УПЦ очолить митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней. З благословення Святішого Патріарха Кирила у похованні братиме участь єпископ Вяземський Ігнатій.

Молимося щоби милостивий Господь упокоїв душу новопреставленого архідиякона Михаїла в оселях з праведними.
 
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com