УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. На неділю заплановано провокацію та можливе захоплення православного храмуЯк повідомив благочинний храмів міста Києва протоієрей Віталій Косовський, у неділю 22 лютого представниками Київського патріархату, УНСО та Українського козацтва планується провокація біля храму святителя Миколая на Татарці (вул.. Нагорна, 3). Вже 2 неділі поспіль представники УПЦ-КП провокували парафіян храму та намагалися зірвати богослужіння.

Храм, який архітектурно нагадує чорнобильський реактор, було зведено місцевою владою та передано релігійній громаді Української Православної Церкви. Поки тривало будівництво, поруч з храмом розташувалася тимчасова споруда каплиці Київського патріархату. І ось коли у храмі розпочалося богослужіння, філаретівці, які чомусь вважали, що храм має бути переданий їм, почали чинити перешкоди і планувати провокації проти громади канонічної Церкви.

Духовенство Української Православної Церкви звернулося до Київської влади та органів захисту правопорядку з проханням захистити віруючих та запобігти міжконфесійному конфлікту.
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com