УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вікарій Київської Митрополії відвідав традиційне святкування Масляної в Національному комплексі "Експоцентр України"У п’ятницю, 27 лютого, з благословення  Блаженнішого Митрополита Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон взяв участь у відкритті традиційного  святкування Масляної, що цими днями відбувається в Національному комплексі "Експоцентр України" (пр-т. Академіка Глушкова, 1).

Преосвященний Владика благословив організаторів і відвідувачів дійства та розповів про значення днів Сирної неділі, що готують віруючих людей до зустрічі Великого посту. Також єпископ Пантелеімон побажав присутнім смачних страв і гарного настрою та закликав усіх з почуттям подяки Богові ставитися до всього, що посилає Господь у житті кожної людини.

Також владика Пантелеімон у супроводі Голови Голосіївської районної ради Сергія Садового і організаторів свята відвідав виставки народних ремесел, представлених із усієї України та інші цікаві експозиції.

ДО РЕЧІ. Виставка-ярмарок «Масляна - 2009»  відбудеться з 27 лютого по 1 березня у місті Києві, у павільйонах та на відкритих майданчиках Національного комплексу "Експоцентр України".
 
Мета проведення - відродження   народних традицій; одночасно це й суспільно-культурна подія, яка сприяє спілкуванню людей під час театралізованих обрядових дійств, ярмаркових вистав та розваг.

Усі три дні будуть проводитись культурно-мистецькі та розважальні заходи. Це виступи фольклорних колективів та майстрів мистецтв, народні гуляння, розваги на льодовій гірці; конкурси, лабіринти, атракціони для дітей і дорослих.

І, як зазвичай, усі гості зможуть почастувати на млинцями, варениками, тістечками, солодощами тощо.

Максим Сидоренко
фото Максима Брусніки

ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com