УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир нагородив групу науковців Української академії історичних наукСьогодні, 14 квітня, у робочому кабінеті митрополичої резиденції у Києво-Печерській Лаврі Предстоятель Української Православної Церкви удостоїв церковних нагород групу науковців Української академії історичних наук.

Зокрема, орденами «1020-річчя Хрещення Київської Русі» були відзначені: академіки Петро Панченко та Олександр Уткін, Володимир Горєлов (кандидат історичних наук, полковник у відставці), Микола Крома (кандидат історичних наук, полковник у відставці), Ігор Чичкань (полковник у відставці) та Ігор Хруленко (підполковник у відставці).

Група науковців різних вузів столиці, що займаються проблемами військової історії України, національного, релігійного відродження, патріотичного виховання, веде велику роботу з пропаганди духовної спадщини українського народу, утвердження свідомості, державності та розвитку безпеки України. Названі проблеми систематично висвітлюються у лекціях, виступах по радіо і телебаченню, інших ЗМІ, в статтях та монографіях. 
 

 

ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com