УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель УПЦ отримав привітання зі святом ПасхиЯк у сам день Пасхи, так і напередодні до предстоятельської резиденції Блаженнішого Митрополита Володимира, що у Києво-Печерській Лаврі, завітало багато гостей, які прийшли привітати свого Архіпастиря зі світлим Христовим Воскресінням.

Зокрема, у день свята Первосвятителя привітали Київська духовна академія і семінарія  на чолі з ректором архієпископом Бориспільським Антонієм разом із молодіжним хором КДАіС під керівництвом ігумена Романа (Підлубняка). Владика ректор подякував Митрополиту Володимиру за постійну турботу та покровительство над  духовними школами, а потім від професорсько-викладацького складу і, головне, від «молодих сердець» побажав Предстоятелеві допомоги  та всеукріплюючої сили Божої. За пасхальною традицією у дар Митрополиту Володимиру було піднесено пасхальне яйце як символ перемоги життя над смертю.

У відповідь Блаженніший Владика побажав, щоб  Господь завжди керував усіма во славу Божу, на благо Церкви та для спасіння кожного. Насамкінець гості отримали пасхальні подарунки.

Також в цей день до митрополичої резиденції завітала братія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври на чолі з її намісником архієпископом Вишгородським Павлом.

Від імені насельників обителі владика Павел привітав Архіпастиря вічноживими словами «Христос Воскрес!» та сказав: «Дозвольте, Ваше Блаженство, і надалі просити, щоб Всемилостивий Господь зберігав Вас для нас, тому що Ви для всіх є всім. Нехай воскресший Господь за молитвами Божої Матері та усіх угодників Божих укріпляє, зберігає Вас для нашого спасіння».

У слові-відповіді Митрополит Володимир подякував за теплі побажання та привітав ченців  і послушників монастиря зі Світлим Христовим Воскресінням, а владику Павла також із Днем народження та черговою річницею єпископської хіротонії, які цьогоріч припали  на свято Пасхи.

Також у пасхальні дні Предстоятеля нашої Церкви привітали: єпископи Макарівський Іларій та Яготинський Серафим, співробітники канцелярії Київської Митрополії на чолі з єпископом Васильківським Пантелеімоном, благочинні міста Києва та Київської єпархії, насельниці Свято-Покровського та Свято-Вознесенського (Флорівського) монастирів столиці, іподиякони Блаженнішого Владики, митрополичий хор під керування архідиякона Геронтія (Борисевича), хор храму на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» та багато інших.

Максим Сидоренко
Фото ієродиякона Василя (Новікова) та Максима Шевченка

 Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com