УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У Фомину неділю Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у Свято-Покровському монастирі столиціТрадиційно в перші дні після Світлого свята Великодня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир відвідує храми й монастирі столиці.

26 квітня, у Фомину неділю, Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Свято-Покровський  жіночий монастир міста Києва, де у співслужінні духовенства обителі  звершив Божественну літургію у храмі на честь Святителя і Чудотворця Миколая.

За богослужінням Блаженніший Владика звернувся до присутніх із проповіддю, в якій розповів про Воскресіння Христове та про важливість цієї події для віруючих.

«Нехай нинішня милість Господня ― почуття радості від свята Воскресіння Христового ― воскресить нас від усякого гріха й пороку, від усякого сну гріховного й пошле всім нам розраду й благодать Святого Духа, що оновлює та зміцнює нас. А Воскреслий Спаситель Своїм Воскресінням нехай освітить усі кінці Всесвіту. Нехай усе людство просвітиться Воскресінням Христовим! Про це ми й молимося, схиляючи наші серця й радіючи в ці святі дні», ― сказав Архіпастир.

Також під час Літургії Митрополит Володимир нагородив диякона Василя Савку правом насіння камилавки.

ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com