УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир мав зустріч із головою Ради ветеранів Збройних сил Російської Федерації генералом армії Михайлом Мойсеєвим10 травня Блаженніший Митрополит Володимир у своїй предстоятельській резиденції в Києво-Печерській Лаврі прийняв голову Ради ветеранів Збройних сил Російської Федерації генерала армії Михайла Мойсеєва, військового аташе посольств РФ в Україні генерал-лейтенанта Володимира Кузмічова, а також голову Спілки ветеранських організацій України генерал-полковника Віктора Палія.

Предстоятель Української Православної Церкви привітав офіцерів зі святом Світлого Христового Воскресіння та Днем Перемоги і побажав міцного здоров’я, мудрості, мужності та терпіння у несенні військової служби.

На згадку про відвідання святої Лаври він вручив генералам ювілейні ордени «1020-річчя Хрещення Київської Русі», подарував фотоальбом «Українська Православна Церква: у ній моє життя» та благословив присутніх іконками святителя Спиридона Триміфунтського. Офіцери, у свою чергу, подякували Блаженнішому Митрополитові Володимиру за підтримку, яку він протягом багатьох років надає віруючим військовослужбовцям.

ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com