УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Єпископ Васильківський Пантелеімон освятив каплицю в селі Безп’ятне18 травня вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон звершив чин освячення каплиці на честь святого апостола Андрія Первозванного в селі Безп’ятне Васильківського району. Дерев’яну Свято-Андріївську каплицю зведено на території майбутнього храму на честь святої мучениці Ірини.

Православна громада в селі діє уже четвертий рік, весь цей час богослужіння відправлялися в пристосованому приміщенні. Зведення ж каплиці стало важливою подією і в житті громади, і в житті всього села. Адже, як зазначив голова сільської ради Олексій Невечера, якщо раніше село не мало власного храму, то його люди вважали лише хутором. З сьогоднішнього дня Безп’ятне отримало повне право називатися селом.

Вітаючи парафіян із визначною подією, владика Пантелеімон побажав, щоб цей корабель плив «бурхливим житейським морем до тихої пристані Царства Божого. Нехай кожен із вас знайде тут втіху і спокій своїй душі, духовну підтримку і все, чого потребує людина на землі, Господь вам тут посилає».
 
ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com