УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит звершив Божественну літургію для незрячих24 травня, у день пам’яті святих рівноапостольних Кирила та Мефодія, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили архієпископи: Львівський і Галицький Августин, Вишгородський Павел, Почаївський Володимир, Бориспільський Антоній, єпископ Васильківський Пантелеімон, а також насельники обителі у священному сані.

Після богослужіння духовенство та віруючі пройшли хресним ходом до території Дальніх Печер Лаври, де на площі біля пам’ятника святим Кирилу та Мефодію Архіпастир відправив молебень.

Згідно церковного уставу цей день називається "Неділею про сліпого". Саме тому під час Літургії та молебню у Лаврі молилося багато незрячих людей та людей із вадами зору. 

Після молебню Архіпастир освятив партію тактильних ікон святого рівноапостольного князя Володимира та благословив ними незрячих.

Також під час молебню були піднесені молитви до Господа за здоров’я Святішого Патріарха Кирила, який цього дня відзначає день свого небесного покровителя – рівноапостольного Кирила.

Фото Максима Брусники
 

ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com