УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Керівник Синодального військового відділу УПЦ привітав Голову Державної прикордонної служби України генерала Армії Миколу Литвина з професійним святомВітання Голови Синодального військового відділу Української Православної Церкви з Днем прикордонника

ГОЛОВІ ДЕРЖАВНОЇ
ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
ГЕНЕРАЛУ АРМІЇ ЛИТВИНУ М. М.
 
Вельмишановний Миколо Михайловичу!

Вітаю Вас, Ваших колег, весь особовий склад з Днем прикордонника.

Охорона державних кордонів, як і Захист своєї Батьківщини, з часів Старого Завіту і донині є святою і почесною справою та священним обов’язком тих, хто покликаний до цього відповідального служіння.

Свята Православна Церква з особливою материнською любов’ю ставиться  до всього христолюбивого воїнства. Духовно і молитовно опікуючись захисниками Батьківщини, вона закликає і прикордонників своїм благочестям і подвигом самозречення заради миру, безпеки і добробуту співвітчизників бути взірцем християнського життя, особистим прикладом жертовного служіння Україні, утверджуючи в суспільстві здорові настрої та оптимізм. Господь завжди дарує нам все потрібне для гідного життя тут, на Землі, і для спасіння у вічності. Тому кожен віруючий громадянин повинен із терпінням долати життєві труднощі.

Нехай Господь благословить Вас, вельмишановний Миколо Михайловичу, усіх командирів і весь особовий склад Державної прикордонної служби і завжди посилає вам Свої великі і щедрі ласки. Многая і благая усім вам літа!

† Августин,
архієпископ Львівський і Галицький,
голова Синодального відділу
Української Православної Церкви
по взаємодії зі Збройними Силами
та іншими військовими формуваннями України
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com