УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженіший Митрополит Володимир зустрівся із організаторами та учасниками фестивалю «Кінолітопис - 2009»1 червня Предстоятель Української Православної Церкви у своїй митрополичій резиденції у Києво-Печерській Лаврі (корпус № 70) зустрівся із організаторами та учасниками київського міжнародного фестивалю документального кіно «Кінолітопис», що триватиме у столиці України з 1 по 6 червня.

Вітаючи гостей у стінах Лаври, Архіпастир сказав:

«Кіно – це і освіта, і історія, і натхнення. Важливо передати глядачам ці почуття, оскільки в наш час кінематографу довіряють більше, ніж раніше. Я бажаю вам від усієї душі успіхів у вашому зібранні, нехай Господь вам домомагає у справах та починаннях».

У заході також взяли участь секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр та голова Синодального відділу «Церква і культура» ігуменя Серафима (Шевчик).

Також Митрополит Володимир нагородив учасників фестивалю орденами «1020-ліття Хрещення Київської Русі». Зокрема нагород були удостоєні: генеральний директор фестивалю Лариса Єфименко, актор і режисер Леонід Нечаєв, режисер Сергій Мирошниченко.

Наостанок Первосвятитель благословив гостей іконочками святителя Спиридона Триміфунтського та подарував dvd-диски «Сказання про Хрещення Русі».

Фото Максима Брусники
 
Читайте також:

Вітальне слово організаторам, учасникам і гостям VIII Київського Міжнародного фестивалю документальних фільмів «КІНОЛІТОПИС» >>>

ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com