УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Розпочались урочистості з нагоди чергового випуску в Київських Духовних школах15 червня у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі розпочалися урочистості, присвячені XIV-му випуску Київської Духовної Академії і XVIIІ-му Семінарії.

Цього дня ректор Київських Духовних академії і семінарії архієпископ Антоній у співслужінні архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія, намісника монастиря архієпископа Вишгородського Павла, єпископа Ніжинського і Прилуцького Іринея, секретаря Предстоятеля УПЦ єпископа Переяслав-Хмельницького Олександра, єпископа Васильківського Пантелеімона, викладачів та випускників Духовних шкіл у священному сані звершив Божествену  літургію у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

За богослужінням молились студенти, вихованці і випускники Академії і Семінарії, а також рідні та близькі, що прибули поздоровити їх із закінченням навчання.

Після відправи в актовому залі Київської Духовної Академиї (45-й корпус Лаври) відбудеться урочистий захід, присвячений черговому випуску.
 

ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com