УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального військового відділу УПЦ благословив випускників Української військово-медичної академії14 червня, в день пам’яті преподобного Агапіта Печерського, лікаря безвідплатного за традицією, що існує вже сім років отримали напуття на подальшу військову медичну діяльність випускники і слухачі Української військово-медичної академії.

«Це вже стало доброю традицією нашого військового навчального закладу, — говорить завідувач кафедри сімейної медицини полковник Сергій Скляр, — наше військове керівництво започаткувало цю урочистість не тільки як данину вшанування відомого святого лікаря — покровителя лікарняної справи, але й як компонент навчального процесу, який формує християнське ставлення до хворої людини, яка приходить до військового лікаря. Лікар має бачити перед собою передусім людину, яка потребує допомоги».

Подячний молебень у Хрестовоздвиженській церкві Києво-Печерської Лаври у присутності викладачів і всіх випускників відправив голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин.

Після богослужіння владика звернувся до військових лікарів зі словами напуття на військово-лікарську справу. Кожний випускник отримав лист-напуття, всі інші — викладачі і слухачі — буклет із загальновживаними молитвами. Спочатку викладачі і слухачі вклонилися Печерській іконі Пресвятої Богородиці, а потів приклалися до нетлінних мощів преподобного Агапіта Печерського.

Cвященик Віктор Яценко,
спеціально для офіційного сайту УПЦ
ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com