УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Відбулася презентація українського перекладу книги проповідей Святішого Патріарха Кирила «Слово пастиря» та журналу «Віра і честь» для військовослужбовців10 серпня в актовому залі навчальної бази внутрішніх військ МВС України (селище Нові Пітрівці, Вишгородського району Київської області) відбулася презентація українського перекладу книги проповідей Святішого Патріарха Кирила «Слово пастиря» та журналу «Віра і честь». З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира захід очолив голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин. До речі, обидва видання були підготовлені до друку цією церковною структурою до архіпастирського візиту Святішого Патріарха Кирила в Україну (27 липня – 5 серпня 2009 року).

У залі були присутні представники Міністерства оборони, командування Внутрішніх військ, офіцери-вихователі київського гарнізону, а також найкращі військовослужбовці парадного розрахунку Внутрішніх військ МВС України. Названі підрозділи отримали від владики книги для своїх бібліотек, а кожному солдатові було подаровано випуск журналу «Віра і честь» та іконочку святого рівноапостольного князя Володимира з благословенням Патріарха Кирила.

Архієпископ Августин розповів присутнім про те, як велася робота над перекладом книги, а також наголосив на тому, що зробить все можливе, щоб хоча б по декілька примірників видання потрапило до кожного підрозділу, з яким співпрацює Синодальний військовий відділ УПЦ. «Ця книга, безсумнівно, є непересічною, — сказав зокрема владика. — З текстів видно, що Святіший Патріарх Кирил не тільки добре знає Старозавітню та Євангельську історію, а й глибоко відчуває дух тих далеких подій, пропускає через серце зміст пророцтв і робить глибокі моральні висновки з життєвих ситуацій і випадків, поданих у Святому Письмі. Проповідник любить свого читача, адже говорить про складні глобальні речі простою мовою, яку зрозуміють усі - від робітника до посадовця».

Владика також висловив сподівання, що книга дуже сподобається всім військовим — від солдатів строкової служби до офіцерів і всі вони знайдуть в особі Патріарха Кирила духовного наставника та пастиря доброго.

Журнал «Віра і честь» є щомісячним виданням, яке розповідає про основні напрямки співпраці Синодального військового відділу УПЦ із силовими структурами (Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ, Міністерством з надзвичайних ситуацій, СБУ, Внутрішніми військами, Прикордонною та Митною службами тощо).

Після закінчення презентації архієпископ Львівський і Галицький Августин подякував командуванню навчального підрозділу «Барс» за допомогу в організації заходу, меценату Ользі Олександрівні Яценко за матеріальну підтримку, завдяки якій став можливим випуск журналу, а також відповів на запитання військовослужбовців і офіцерів.

Фото Павла Куліша

 
ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com