УКР РУС ENG 
   

03.10.2006. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. Блаженніший Митрополит Володимир взяв участь в урочистостях з нагоди 60-річчя архієпископа Хмельницького і Шепетівського АнтоніяУ вівторок, 3 жовтня, радісний малиновий благовіст дзвонів сповістив хмельничанам про початок урочистостей з нагоди 60-ліття архієпископа Хмельницького і Шепетівського Антонія. Тисячі віруючих зібралися у Свято-Покровському кафедральному соборі та навколо нього, щоб привітати владику, якого тут шанобливо називають Архіпастирем Поділля.

Для участі в ювілейних урочистостях до Хмельницького прибув Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир, а також багато архієреїв і представників духовенства з різних єпархій нашої Церкви. Свого земляка Блаженнішого Владику подоляни зустріли хлібом-сіллю та вручили йому яскраві осінні квіти. Щирі, власноруч написані поетичні вітання, адресували Предстоятелю Української Православної Церкви вихованці недільної дитячої школи, що багато років діє при Свято-Покровському кафедральному соборі.


Божественну літургію у кафедральному соборі очолив Блаженніший Митрополит Володимир. Йому співслужили архієпископи Переяслав-Хмельницький Митрофан, Хмельницький і Шепетівський Антоній, Сумський і Охтирський Марк, Івано-Франківський і Коломийський Миколай, Володимир-Волинський і Ковельський Симеон, єпископи Житомирський і Новоград-Волинський Гурій, Шаргородський Пантелеїмон і Васильківський Лука.

Під час богослужіння Предстоятель Української Православної Церкви нагородив архієпископа Антонія орденом преподобного Агапіта Печерського I-го ступеня. Предстоятель привітав ювіляра і побажав йому нових успіхів в архіпастирському служінні на славу Божу і благо України та її громадян.

Владика подякував Блаженнішому Митрополиту Володимиру за високу нагороду і запевнив, що й надалі ревно служитиме Богові, Церкві й народу. Служитиме так, як наставляє своїх духовних чад Предстоятель нашої Церкви. Під склепінням Свято-Покровського кафедрального собору урочисто прозвучало «многая літа».

У рамках святкувань з нагоди 60-річчя Подільського Архіпастиря у Хмельницькому відбулася низка святкових заходів. Серед них - круглий стіл «Світочі православ'я землі Подільської: імена, події, факти», благодійний концерт «Творчість і милість», вечір органної музики в обласній філармонії, а також благодійні обіди для малозабезпечених громадян. На всіх цих заходах подоляни щиро вітали свого правлячого архієрея з ювілейною датою, висловлювали йому свою безмежну шану і любов. Цими днями архієпископ Антоній одержав сотні вітальних телеграм і листів, у яких подоляни зичать йому добра і миру, нових сил і натхнення на благодатній ниві служіння нашій Церкві й Україні.

 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com