УКР РУС ENG 
   

26.10.2006. ГЛУХІВ. Блаженніший Митрополит Володимир відвідав монастир Різдва Пресвятої Богородиці «Глинська пустинь»У четвер, 26 жовтня, у день свята Іверської ікони Божої Матері ставропігійний чоловічий монастир Різдва Пресвятої Богородиці «Глинська пустинь» відвідав її священноархімандрит - Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир.

Архіпастир у співслужінні єпископа Конотопського і Глухівського Інокентія, намісника обителі єпископа Васильківського Луки, гостей та братії монастиря звершив Всенічне бдіння і Божественну літургію.

«Через Пресвяту Діву Марію людині знову відкрилася глибина любові Божої, - зазначив у своїй проповіді Блаженніший Владика. - Відкрилася дорога в Небо, спілкування з небожителями, зі святими Ангелами. Стало можливим для людини все, що благословив Господь, приготував і дарував людині для її користі та спасіння. Завдяки Пресвятій Діві Церква на землі стає частиною Неба, де ми зустрічаємося з Богом і оновлюємося».

Блаженніший Митрополит Володимир оглянув монастирське господарство і хід будівельно-відновлювальних робіт в обителі та дав архіпастирські настанови братії монастиря.

У рамках візиту до Глинської пустині Блаженніший Митрополит Володимир відкрив у приміщенні Глухівського краєзнавчого музею перший фестиваль духовної музики «Глинські дзвони».

 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com